Хърватска сексбомба точи лиги по английски национал

Хърватска сексбомба точи лиги по английски национал

Руфъс Лофтъс-Чийк е на 22 години и определено има с какво да спечели симпатиите на атрактивната брюнетка

 Хърватската сексбомба Нивес Целзиус има специална причина да иска “шахматистите” и Англия да “танцуват” на полуфиналите на Световното първенство по футбол. Моделът на “Плейбой” смята ас на “Трите лъва” за най-сладкия играч в Русия.

 
“Истински се наслаждавам, когато гледам Англия. Забелязах Рубен Лофтъс-Чийк точно преди Мондиала. Влюбих се в него от пръв поглед. Затова реших, че англичаните ще бъдат сред моите фаворити”, заяви Нивес Целзиус в интервю за “Сън”.
 
 
 
“Мисля че, Рубен е най-сладкият футолист на това първенство. Единственият му недостатък е, че е твърде млад. Аз си търся готин, забавен и умен спортист за гадже”, добави 36-годишната хърватка по адрес на Лофтъс-Чийк.
 
Руфъс Лофтъс-Чийк е на 22 години и определено има с какво да спечели симпатиите на атрактивната брюнетка. След признанието си Нивес със сигурност ще привлече голям брой фенове от Острова. Освен това има шанс нейното желание за Световното да се сбъдне. Ако Англия победи Швеция, “Трите лъва” ще се класират за полуфиналите на шампионата, където ще очакват победителя от мача Хърватия - Русия.
Болид на Шумахер постави рекорд

Болидът "Ферари" на Михаел Шумахер от Формула 1, с който спечели Гран При на Монако и Унгария през 2001 година, беше продаден на търг за 18,17 милиона долара, пише RM Sotheby's.

Роналдо приключи с Валядолид

Бившият нападател е продал своя дял

Придвижването в София: Какви са алтернативите на градския транспорт?

След шест дни блокада на наземния градски транспорт автобусите, тролеите и трамваите отново се движат по график в София

Валенсия скочи на "Нетфликс"

Испанците искат да се коригира филм за Винисиус

Искан от ЦСКА се преби докато си прави селфи

Централният нападател на испанския Депортиво Ла Коруня Закария Едахшури е бил хоспитализиран след нелеп инцидент край брега на Атлантическия океан, съобщава испанското издание AS, цитиран от Тема спорт.

Янис определи най-добрата петица на всички времена в НБА

Гъркът сподели и кого ще избере в битка с горили

ЛеБрон Джеймс спечели куриозна награда в НБА

40-годишният баскетболист попълва колекцията си

Новият автобус на ЦСКА дебютира (ВИДЕО)

Дни преди финала за Купата на България срещу Лудогорец от ЦСКА се похвалиха, че новият клубен автобус вече е в употреба

Бивш капитан на Бразилия в болница с изгаряния

Бившият капитан на националния отбор по футбол на Бразилия Лусио е настанен в болница след изгаряния при домашен инцидент, съобщи вестник "Глобо", позовавайки се на изявление на болницата.