ИЗВЪНРЕДНО: Феномена влезе в болница!

ИЗВЪНРЕДНО: Феномена влезе в болница!

Бившият бразилски национал е настанен в интензивно отделение

41-годишният бивш бразилски национал Роналдо е приет в болница в Ибиса. Той е настанен в интензивно отделение.

 
 
Роналдо е повален от тежка пневмония и е трябвало да постъпи в клиника в петък вечер, а малко по-късно е поискал да бъде преместен в частната болница Nuestra Senora del Rosario.
 
Според испански медии, които цитират източници от лекуващия го екип, Феномена все още е в интензивно отделение, но в по-добро състояние.
 
Луис Назарио де Лима – Роналдо притежава къща в Ибиса и е чест посетител на острова. Бразилецът е пристигнал преди няколко дни за лятната си ваканция.
Роналдо приключи с Валядолид

Бившият нападател е продал своя дял

Придвижването в София: Какви са алтернативите на градския транспорт?

След шест дни блокада на наземния градски транспорт автобусите, тролеите и трамваите отново се движат по график в София

Валенсия скочи на "Нетфликс"

Испанците искат да се коригира филм за Винисиус

Искан от ЦСКА се преби докато си прави селфи

Централният нападател на испанския Депортиво Ла Коруня Закария Едахшури е бил хоспитализиран след нелеп инцидент край брега на Атлантическия океан, съобщава испанското издание AS, цитиран от Тема спорт.

Янис определи най-добрата петица на всички времена в НБА

Гъркът сподели и кого ще избере в битка с горили

ЛеБрон Джеймс спечели куриозна награда в НБА

40-годишният баскетболист попълва колекцията си

Новият автобус на ЦСКА дебютира (ВИДЕО)

Дни преди финала за Купата на България срещу Лудогорец от ЦСКА се похвалиха, че новият клубен автобус вече е в употреба

Бивш капитан на Бразилия в болница с изгаряния

Бившият капитан на националния отбор по футбол на Бразилия Лусио е настанен в болница след изгаряния при домашен инцидент, съобщи вестник "Глобо", позовавайки се на изявление на болницата.

Спортни шампиони със силни послания от „Шествие за добродетели и религия в училище. За децата ни! За България!“

Ивет Горанова, Ренета Камберова, Йоана Илиева и Златин Георгиев със силни послания от „Шествие за добродетели и религия в училище. За децата ни! За България!“