Рейнджърс победи Пингуинс след дузпи в НХЛ

Ню Йорк Рейнджърс победи Питсбърг Пингуинс с 3:2 след изпълнение на дузпи в среща от НХЛ. В зала „Медисън Скуеър Гардън” пред 18 200 зрители хокеистите на Рейнджърс губеха с 0:2 след две третини игра, като точни за Пингуинс бяха Сидор и Кросби, но съумяха да изравнят резултата. Наслунд върна един гол в третата част, а Жердев изравни осем секунди преди края на редовното време.

Ню Йорк Рейнджърс победи Питсбърг Пингуинс с 3:2 след изпълнение на дузпи в среща от НХЛ. В зала „Медисън Скуеър Гардън” пред 18 200 зрители хокеистите на Рейнджърс губеха с 0:2 след две третини игра, като точни за Пингуинс бяха Сидор и Кросби, но съумяха да изравнят резултата. Наслунд върна един гол в третата част, а Жердев изравни осем секунди преди края на редовното време. При дузпите Сьострьом донесе успеха на тима от Ню Йорк. Рейнджърс са лидери в Атлантическата дивизия и Източната конференция с 17 точки от 11 мача, а Питсбърг са втори в същата дивизия и четвърти в конференцията с 12 точки от 9 мача.