Потвърдено: Хебър доиграва сезона с юноши

Потвърдено: Хебър доиграва сезона с юноши

Вижте какво съобщиха от ръководството

Ръководството на волейболния Хебър Пазарджик съобщи, че продължи участието си в елита с играчи от школата си.

Заради финансовата криза в клуба, опитните състезатели напуснаха, като това направи и старши треньорът Алберто Джулиани.

Начело на състава ще бъде Венцислав Симеонов.

„Хебър Пазарджик отваря нова страница в своята история Знаем, че ще бъде трудно, но също така знаем, че единствено заедно можем да се справим!
В следващите срещи цветовете на Хебър ще защитават момчетата от школата на клуба! В предстоящите седмици клубът ще търси 3-4 по-опитни попълнения, които да подпомагат развитието на младите ни играчи! Този петък от 19:30 часа, нашите момчета заслужават Вашата подкрепа в двубоя срещу Нефтохимик! Смело напред!“, съобщиха от клуба.

Перник и Казанлък домакини на Държавните финали за жени под 16 години

12 отбора започват спора за титлата в тази възраст

Зетова посочи капитана на националния отбор при жените

Петя Баракова е поискала почивка след тежкия сезон в Казахстан

Шампиони с „Левски“ и национали, Мика Стоянова и Антонина Зетова вдъхновяват звездите на бъдещето на българския волейбол

Турнирът е организиран от "сините"

Мика Стоянова с мечтан трансфер в Италия

Микаела Стоянова е първият голям трансфер на “Левски София” от новосформирания женски отбор на клуба

Наша волейболистка с трансфер в Италия

Мика Стоянова ще преследва мечтата си в “Мегабокс Валефолия”

Богданка Люблин с Алекс Грозданов пропусна шанс за титлата в Полша

Българинът завърши с пет точки

Алекс Николов и Лубе Чивитанова спчелиха сребърните медали в Италия

Българинът отличник за тима си с 23 точки

Казийски поведе Алианц Милано към триумф срещу Рана Верона

Матей бе обявен за MVP

Марица срещу ЦПВК на финал за жени под 20 г.

"Христо Ботев" домакин на събитието