Рекреативо с минимална победа над Осасуна в дербито на опашкарите

Рекреативо постигна минимална победа с 1:0 над Осасуна в дербито на опашкарите. Това стана в среща от 15-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Ел Нуево Колумбино" пред 15 000 зрители. Единственото попадение за домакините падна в 84-ата минута и бе дело на Адриан Калунга, който се възползва от чудесен извеждащ пас на Гереро, като в ситуацията остана сам срещу вратаря на гостите Роберто и не сбърка. След този мач Рекре заема 19-то място в класирането с 13 точки, а Осасуна е на последното 20-то място с 9 точки.

Рекреативо постигна минимална победа с 1:0 над Осасуна в дербито на опашкарите. Това стана в среща от 15-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Ел Нуево Колумбино" пред 15 000 зрители.

Единственото попадение за домакините падна в 84-ата минута и бе дело на Адриан Калунга, който се възползва от чудесен извеждащ пас на Гереро, като в ситуацията остана сам срещу вратаря на гостите Роберто и не сбърка.

След този мач Рекре заема 19-то място в класирането с 13 точки, а Осасуна е на последното 20-то място с 9 точки.