Добруджа прегази Миньор и е на 1/4-финал

Жребията за финалната фаза е утре (19 декември) от 11:00 ч.

Добруджа 07 се класира на 1/4-финал от турнира за Купата на България. Волейболистите на Пламен Христов надиграха Миньор (Перник) с 3:0 (10, 11, 14) в двубой от четвърти кръг на надпреварата.

Добричлии доминираха тотално и записаха бърз успех.

Победителите от осемте двойки се класират за финална фаза, която ще се проведе под формата на тридневен турнир - четвъртфинали, полуфинали и финал. Надпреварата ще бъде в Пазарджик през януари.

Жребият е утре (19 декември) от 11:00 ч. в офиса на Българска федерация по волейбол.

Бленджини: Искам отдаденост на 100%

Новият селекционер на мъжкия ни национален отбор по волейбол беше представен днес

"История на бъдещето" - филм за волейболния "Левски" с премиера на 15 май

250 фенове получават шанса да присъстват на специалното събитие с шампионите при мъжете, бронзовите медалистки при жените и съмишлениците по пътя напред

Удар за волейболистите ни: Алекс Николов аут за цялата Лига на нациите