Хебър е домакин на първия двубой срещу Шахтьор (Солигорск)

Хебър е домакин на първия двубой срещу Шахтьор (Солигорск)

Двубоят е на 20 октомври

 Шампионът на България Хебър (Пазарджик) стартира с домакинство участието си във втори кръг на най-престижния европейски турнир - Шампионската лига. "Тигрите" приемат Шахтьор (Солигорск) в първия мач помежду им, като срещата е на 20 октомври (сряда) в зала "Васил Левски" в 19:00 часа.

 
 
Пазарджиклии се класираха за следващия кръг на надпреварата, след като се наложиха над КВ Гуагуас (Лас Палмас) с 3:1 гейма в мача-реванш у дома, и спечелвайки златния гейм с 15:13. В Испания родният тим отстъпи с 0:3 гейма.
 
Съперникът във втори кръг - Шахтьор (Солигорск), записа два успеха над английския ИББ Полония (Лондон) - с 3:2 и 3:1 гейма. 
Алекс Грозданов стана шампион в полското волейболно първенство

Капитанът на националния отбор на България по волейбол Алекс Грозданов спечели титлата в полското първенство с отбора на Богданка Люблин.

Волейболният „Левски“ ще зарадва феновете на „Герена“ с трофеите си

Инициативата се организира от генералния спонсор на „Левски“ Palms Bet.

Перник и Казанлък домакини на Държавните финали за жени под 16 години

12 отбора започват спора за титлата в тази възраст

Зетова посочи капитана на националния отбор при жените

Петя Баракова е поискала почивка след тежкия сезон в Казахстан

Шампиони с „Левски“ и национали, Мика Стоянова и Антонина Зетова вдъхновяват звездите на бъдещето на българския волейбол

Турнирът е организиран от "сините"

Мика Стоянова с мечтан трансфер в Италия

Микаела Стоянова е първият голям трансфер на “Левски София” от новосформирания женски отбор на клуба

Наша волейболистка с трансфер в Италия

Мика Стоянова ще преследва мечтата си в “Мегабокс Валефолия”

Богданка Люблин с Алекс Грозданов пропусна шанс за титлата в Полша

Българинът завърши с пет точки

Алекс Николов и Лубе Чивитанова спчелиха сребърните медали в Италия

Българинът отличник за тима си с 23 точки