Хебър (Пазарджик) със сериознен трансферен удар

Хебър (Пазарджик) със сериознен трансферен удар

"Тигрите" се подсилиха с Теодор Тодоров

 Теодор Тодоров е новото попълнение в състава на пазарджишкия ВК Хебър. Той играе на поста централен блокировач, висок е 208 см. и е част от Националния отбор на България. Теодор пристига от ЦСКА (София), а в кариерата си е играл още за Газпром-Югра (Русия), Лугано (Швейцария), Галатасарай (Турция), Нефтохимик (Бургас) и Монтана Волей.

 
Теодор Тодоров вече се готви със своите нови съотборници, а от клуба съобщават, че не се планират други входящи и изходящи трансфери през тази зима. Хебър се подготвя за финалния турнир на Купата на България, където ще защитава миналогодишната си титла. Турнирът ще се проведе от 17 до 19 януари в Бургас, а първите съперници на пазарджиклии ще са Левски (София).
Треньорът на световните шампионки: Това е плод на усилията и на колектива

„Вървим по правилен път“, посочи Атанас Петров

България е световен шампион!!! (ВИДЕО)

Девойките пребиха САЩ с 3:1 на финала

България със Симеон Николов за Лигата на нациите в Гданск

Вижте всички наши волейболисти за последния турнир

Перфектна България с 3 от 3 към Европейското за мъже до 22 години

"Лъвовете" на Венцислав Симеонов подчиниха и Испания

Треньорът на волейболистките: Няма какво да губим, ние сме европейски шампион

Треньорът на националния ни отбор за жени до 19 години Атанас Петров говори след успеха над Турция и класирането за финал на Световното първенство. В битка за титлата срещаме САЩ.

Тони Зетова обяви промени за Световното

Селекционерът на женския национален отбор по волейбол Антонина Зетова сподели мнението си след края на участието на тима в Лигата на нациите и поражението от Полша

България завърши Лигата на нациите със загуба от Полша (ВИДЕО)

Женският национален отбор на България завърши със загуба тазгодишното издание в Лигата на нациите.

Невероятна България ще играе за световната титла по волейбол (ВИДЕО)

Ще спорим за златото с действащия шампион САЩ

Казийски: Вече съм свободен агент

Италия винаги е първа опция, обяви бившият национал