Мирослав Живков: Затрудниха ни със силния си сервис

Мирослав Живков: Затрудниха ни със силния си сервис

"Надявам се да се подготвим, да отпочинем и да зарадваме приятелите на волейбола в Добрич"

Всичко във финалната серия между "Монтана Волей" и "Добруджа 07" (Добрич) започва отначало, след като монтанчани спечелиха мач №2 в зала "Младост" с 3:1. Ето и какво каза пред БНТ треньорът на "Добруджа 07" Мирослав Живков:

 

"Мисля, че направихме и днес добри неща. Нямахме шанс да спечелим втория гейм. Поздравявам Монтана, който показа едно друго лице. Имаха силен сервис, който много ни затрудни. На моменти не ни достигна зрялост, но ще анализираме грешките и ще гледаме да ги корегираме за напред. Дали играта на "Добруджа" зависи основно от представянето на Велизар Чернокожев? Вили определено е важен играч, но всеки един има своята роля и определено трябва да мислим за колективната игра. В Добрич е една много добра атмосфера за волейбол. Надявам се да се подготвим, да отпочинем и да зарадваме приятелите на волейбола в Добрич".

Волейболистките до 22 години с победа в евроквалификациите

Нашите надвиха Хърватия с 3:2 гейма

Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици