Виктория Волей тръгна с две победи в Скаут лигата

Виктория Волей тръгна с две победи в Скаут лигата

Вижте всички резултати от днес

Виктория Волей (Пловдив) стартира с две победи втория турнир от Скаут лигата за момчета, родени 2003/2004 година. Надпреварата е за региони Тракия и Струма и се провежда в зала „Олимпиада“ в Пловдив до 5 февруари.

В първия двубой възпитаниците на треньора Христо Георгиев победиха съгражданите си от Локомотив Пловдив с 3:0 (25:13, 25:11, 25:13) гейма. След това малките „викторианци“ се наложиха над отбора на Ботев Ихтиман с 2:1 (25:10, 25:27, 25:15) гейма.

В този етап на Скаут лигата, на който Виктория Волей е домакин, участват общо 6 тима – Виктория Волей (Пловдив), Локомотив (Пловдив), Пирин (Разлог), Ботев (Ихтиман), ВК Велинград (Велинград) и Велбъжд (Кюстендил).

Ето всички резултати от днешния ден в Скаут лигата:

1 кръг
Виктория Волей – Локомотив Пд 3:0 (25:13, 25:11, 25:13)
Ботев Ихтиман – Велинград 3:0 (25:15, 25:1, 25:7)
Велбъжд – Пирин 0:3 (13:25, 11:25, 9:25)

2 кръг
Виктория Волей – Ботев Ихтиман 2:1 (25:10, 25:27, 25:15)
Велинград – Велбъжд0:3 (14:25, 18:25, 12:25)
Локомотив Пд – Пирин 0:3 (14:25, 10:25, 16:25)

Любо Ганев оптимист, България е способна на 4 от 4

Пожелавам на момчетата още два пъти да се поздравят с успех тук, обяви президентът на БФВ

Гоним 3 от 3 в Бургас, ред е на Турция

Тимът на Бленджини чака гореща подкрепа от трибуните на "Арена Бургас"

Алекс Николов: Искаме четири от четири в Бургас

България победи с 3:1 (18:25, 25:23, 25:21, 25:22) Словения в шестия си мач от Лигата на нациите по волейбол при мъжете

Украйна пречупи Япония с тайбрек в Лигата на нациите

Двата отбора имат по 12 точки

Аспарух Аспарухов преди мача със Словения: Стараем се всеки ден да надграждаме

„И да ставаме все по-добри и по-добри“

Япония с обрат срещу Франция в Бургас (ВИДЕО)

"Самураите" са на четвърто място в класирането

Волейболна националка се върна при девойките

Състезателката на Марица (Пловдив) Ива Дудова, която игра с женския национален отбор по волейол в първия турнир от Лигата на нациите в Канада, ще се завърне в националния тим до 21 години, където треньор е Драган Нашич.

Волейболистите скочиха в световната ранглиста

Националният отбор на България по волейбол за мъже се изкачи с две места нагоре в световната ранглиста след убедителната победа над тима на Япония с 3:0 в първия мач от втората седмица на Лигата на нациите в Бургас.

Алекс Николов след 3:0 над Япония: Забавлявахме се

Националът Александър Николов беше видимо много щастлив след страхотната победа над коравия тим на Япония с 3:0 гейма