Волейболен национал избира между Италия и Франция

Волейболен национал избира между Италия и Франция

През миналия сезон той спечели Суперкупата и титлата в Румъния

Волейболният национал Красимир Георгиев преговаря с френски и италиански грандове за новия сезон, твърди известният колумнист Джан Лука Пазини. Журналистът се позовава на френската преса, като съобщава, че родният център ще избира между Поатие и Веро Волей (Монца), където в последния два сезона игра  бившият капитан на националите Виктор Йосифов. 

 
През миналия сезон Георгиев спечели Суперкупата и титлата в Румъния, а тимът му Аркада (Галац) стана шампион за втора поредна година.
 
Преди това 25-годишният българин игра във френския Рен, и стана първи в класацията по брой блокади. Изявявал се е и в гръцкото и италианското първенство (с Равена триумфира в "Чалъндж къп" през 2018 г.), а кариерата му започва в Арда (Кърджали), а после продължава в ЦСКА.
От 4-то място до титлата: Тур е шампион на Франция!

Рекорден 10-и трофей за тима

Ивайло Иванов свири финала в Шампионската лига

Най-добрият ни съдия във волейбола с престижен наряд

Владимир Николов коментира селекцията на Левски

"Сините" ще имат само един чужденец

Николай Желязков остава начело на Левски още три години

"Смятам, че сезонът за нас беше много успешен", каза треньорът на волейболния шампион

Волейболист на Левски подписа във Франция

Владимир Гърков ще играе за Сен Назер

България картотекира 30 волейболисти за Лигата на нациите

Отборът, воден от Джанлоренцо Бленджини, започва в Квебек (Канада), а първият ни мач ще е срещу Италия на 11 юни

Капитанът на волейболния Берое 2016 преминава в италианския Мачерата

Руси Желев е юноша на Берое 2016 и неговият трансфер е първият изходящ на собствен състезател, който клубът реализира от създаването си преди 13 години

Аспарух Аспарухов пое към Полша

Националът с нов отбор

Левски си връща Гордан Люцканов от италианския Аверса

От волейболния шампион Левски обявиха първото си ново попълнение за новия сезон.