ЦСКА с най-доброто срещу втория в класирането

ЦСКА с най-доброто срещу втория в класирането

Двубоят е в сряда от 18:00 часа

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев няма да дава почивка на никого от основните си играчи в предстоящия мач със Сливнишки герой.

Двубоят е на 4 ноември, сряда, на „Армията" и бе изтеглен за 18:00 часа, след като първоначално бе планиран за 14:00.

Съперникът на червените е на второ място във временното класиране и има амбициите да задържи тази позиция до края на сезона. Не е изключено и вторият в тази група да получи право на промоция, но това ще стане ясно на по-късен етап, пише "Тема спорт". 

Единствената сигурна промяна в състава на 31-кратните шампиони ще е завръщането на вратата на 39-годишния Стоян Колев, който остана резерва в Плевен.

Другото възможно разместване може да бъде на върха на атаката, където Янев ще избира между Преслав Йорданов и Хазуров. Двамата са вкарали общо над 30 гола през последните 3 месеца в първенството и мачовете за купата.

Нова контузия за Алаба

Защитникът е аут за един месец

Интер се отказа от Расмус Хойлунд

Интер вероятно ще се откаже от Расмус Хьойлунд от Манчестър Юнайтед

Янтра се подсили с централен защитник

Тихомир Димитров подсили "ковачите"

Босненски вратар почна проби в Локо Пд

Петър Зовко ще се бори за договор със "смърфовете"

Филипов: Оттук поемам цялата отговорност за развитието на Ботев Пловдив

Кандидатът за нов собственик на Ботев Пловдив – Илиян Филипов, обяви, че акциите на „жълто-черните“ вече са прехвърлени

РАЗВРЪЗКА: Зингаревич предаде акциите на Сдружението, Филипов поема клуба

Ботев Пловдив ще има нов основен спонсор в лицето на Илиян Филипов

Официално: Локо Пд се раздели с двама

Мартин Петков и Мартин Хайдаров вече не са част от "смърфовете"

От ЦСКА: Усърдната работа продължава (ВИДЕО)

Вижте какво се случва на лагера на ЦСКА

Още двама напуснаха Локо Пловдив

Локомотив Пловдив се раздели с още двама футболисти