ЦСКА (Москва) със седма поредна победа

Жоро Миланов влезе като резерва в 65-ата минута на мача срещу Рубин

ЦСКА (Москва) победи Рубин с 2:1 в мач от XXXV кръг на руската Премиер лига. Българският национал Георги Миланов влезе като резерва в 65-ата минута, заменяйки Стивен Цубер.

Бившият халф на Литекс пропусна да се разпише след пас на Тошич, а малко преди края на мача получи и жълт картон за нарушение срещу вратаря на гостите Сергей Рижиков.

Иначе полузащитникът Алан Дзагоев откри резултата за домакините в 13-ата минута, а Рубин изравни в началото на второто полувреме чрез Александър Прудников.

ЦСКА поведе отново в резултата в 53-ата минута чрез Сейду Думбия, като по този начин постигна седмата си поредна победа.

След нея столичният тим остава на третото място в класирането с 55 точки, а Рубин е на десета позиция с 31.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)