Чавдар (Бяла Слатина) надигра с 2:1 Ботев (Криводол) в контрола

Чавдар (Бяла Слатина) се наложи с 2:1 (1:0) над тима на Ботев (Криводол) във втората контролна среща между двата отбора, която се игра в рамките на седмица

Чавдар (Бяла Слатина) се наложи с 2:1 (1:0) над тима на Ботев (Криводол) във втората контролна среща между двата отбора, която се игра в рамките на седмица. И двата гола за новаците в Западната Б група реализира Стайко Стойчев, който дойде от Локомотив (Пловдив). Той откри резултата в 21-ата минута след точно изпълнение на свободен удар. Малко след началото на второто полувреме пловдивчанинът покачи на 2:0 след самостоятелен пробив. Пет минути преди края на срещата Милен Заков върна едно попадение за гостите от Криводол и оформи крайното 2:1.

Вратарят Венцислав Кръстев и централният защитник Борис Райчев, които дойдоха от Чавдар (Етрополе), направиха дебют за Чавдар (Бяла Слатина), както и още един доскорошен състезател на Локомотив (Пловдив)- Любомир Цеков. Двама млади таланти от школата на Ивайло Андонов- Пирин 2001- Мартин Иванов и Минчо Радев, също направиха дебют за Чавдар.

Митов: Характерът ни победи

Треньорът доволен след 1:1 в Дупница

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)