Старшата на Локо (Мездра) отупа и Бдин

Юношите старша възраст на Локомотив 2012 (Мездра) победиха с 4:1 връстниците си от Бдин 1923 (Видин) във втората си предсезонна контрола

Юношите старша възраст на Локомотив 2012 (Мездра) победиха с 4:1 връстниците си от Бдин 1923 (Видин) във втората си предсезонна контрола. Александър Омарски откри резултата в 30-ата минута с техничен удар, възползвайки се от грешка в отбраната на гостите. В 37-ата минута отново той покачи на 2:0 след центриране от десния фланг. Минута по-късно капитанът Марио Иванов направи преднината на „железничарите“ класическа. В 67-ата минута Ивайло Бояджиев засече с глава центриране отдясно на Омарски и вкара за 4:0. Антон Стоянов в 75-ата минута реализира почетното попадение за Бдин с красив плонж. Като главен съдия се прояви треньорът в школата на Локомотив Павлин Тодоров.

„Доволен съм от отбора. Момчетата играха много силно. Всички се представиха добре“, каза наставникът на домакините Диан Попов. Той пробва в контролата Александър Михайлов от Бяла Слатина, който порита 20-ина минути.