Пирин и Марек не се победиха в контрола с 4 гола за едно полувреме (ВИДЕО)

Петър Тончев вкара за "орлетата" срещу бившия си клуб, а травма на Тони Тасев сериозно притесни благоевградчани

Отборите на ОФК Пирин и Марек не успяха да излъчат победител в играната днес контрола в град Бобошево. Среща завърши при резултата 2:2, като благоевградчани могат да съжаляват повече за изпусната победа, съобщават от пресслужбата на "орлетата".

Всичките попадение паднаха още в първата част, като Кръстовчев откри още в 6-та минута, след като пиринци помислиха, че нападателят е в засада, а останал сам и непокрит нападателят не сгреши за 1:0 в полза на Марек.

"Орлетата" отговориха с добро положение за Николов след статична ситуация, а Станоев стреля от дистанция и затрудни максимално стража на дупничани. В 24-ата минута бившият състезател на Марек Тончев бе изведен от Тасев в наказателното поле и отбеляза за 1:1.

Седем минути по-късно пиринци вече водеха в резултата, след като Башлиев бе точен при едно центриране от ляво. В 38-та минута Кръстовчев отбеляза второ попадение, като то стана малко куриозно и при опит за центриране, който обърка Бахтарлиев и топката влетя директно в мрежата за крайното 2:2.

Благоевградчани можеше да излязат крайни победители в двубоя, след като чисти положения за гол през втората част имаха Златинов и Креболиев, а последния пропусна сам срещу вратаря в 81-та минута.

Неприятно контузен бе Тасев, който напусна игра преждевременно още през първата част, като състоянието му ще бъде ясно утре.

Междувременно, Пирин изтегли контролата си с Пирин Гоце Делчев за петък, като мачът ще се играе на градския стадион в южния град, с начален час 14:30. Основна причина са очакваните сериозни валежи през уикенда, както и желанието на треньорския щаб да даде един ден повече почивка на състезателите.

Състав на Пирин днес:
Бахтарлиев, Башлиев, Тунтев, Николов, Пидев, Витанов, Войнов, Тончев, Тасев, Станоев и Тошев. В игра влязоха още Хаджииванов, Ганев, Стоев, Сандев, Чорбаджийски, Попев, Коцев, Златинов, Благов, Креболиев и Костадинов.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“