На кое място ще финишира България в групата за Евро 2020?

04 март 2015 00:21 Мартин Огнянов

Бодуров с цял мач при загуба на Фулъм

Фулъм загуби 0:1 гостуването си на Уотфорд в междинния 35-и кръг на Чемпиъншип. 90 минути за лондончани записа българският национален защитник Николай Бодуров, но този път той не успя да помогне на своя тим, за разлика от уикенда, когато вкара първия си шампионатен гол във второто ниво на английския футбол при успеха с 2:0 над Дарби.

Единствения гол в мача реализира Трой Дийни в 9-ата минута.

Междувременно тимът на Болтън без Симеон Славчев в състава си направи реми 1:1 в домакинството си на Рединг. Ейдур Гудьонсен откри резултата в 80-ата минута, но в добавеното време на мача гостите се добраха до равенството с попадение на Джейми Макий.

След този кръг Фулъм остава на 20-ата позиция в таблицата с 39 точки. Болтън пък се намира три места по-напред на 17-ото място с 41 точки. Водач в таблицата е Мидълзбро с 66 точки.