Фулъм инкасира нова загуба в Чемпиъншип

Николай Бодуров не игра при домакинското поражение с 0:3 от Лийдс

Фулъм продължава със слабите си изяви, след като записа загуба у дома с 0:3 от Лийдс в 38-ия кръг на Чемпиъншип. Николай Бодуров бе на резервната скамейка, но така и не се появи в игра за „котиджърс”.

Нападателното дуо на домакините МакКормак и Смит направи куп пропуски пред вратата на Силвестри, докато Лийдс успя да вкара и трите си чисти положения, които се откриха пред тима.

Центриране на Гаетано Берарди отляво бе засечено от непокрития Сам Байръм, който даде преднина на своя тим преди почивката.

Три минути след подновяване на играта гостите удвоиха преднината си , след като Бамба засече точно центриране от корнер.

В 51-ата Константинос Стафилидис получи жълт картон за оспорване на съдийско решение, а само минута по-късно гъркът посече Байръм и получи втори жълт картон, оставяйки своя тим с човек по-малко до края на двубоя.

Крайният резултат бе оформен от резервата Мирко Антенучи в 88-ата минута, подпечатвайки победата на своя тим.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)