Иван Стоянов се появи като резерва при първата загуба на Алания през новия сезон

Бранителят Иван Иванов не попадна в групата на тима си за срещата

Българският полузащитник Иван Стоянов, който играе за състезаващия се в Първа Дивизия на Русия тим на Алания Владикавказ, влезе като резерва при загубата на своя отбор с 0:1 в гостуването на Динамо (Брянск) от 6-ия кръг на шампионата. Другият наш футболист, който играе за Алания – Иван Иванов, не попадна в групата на тима си за срещата.

Стоянов влезе на терена в 66-ата минута на мястото на Хубулов. Мачът бе загубен по злощастен начин от Алания, защото тимът на двамата български футболисти допусна попадение в заключителните минути на срещата и по този начин си тръгна без точка от двубоя.

Това бе и първа загуба за Алания през новия сезон. След шестия кръг отборът заема третата позиция, като има актив от 11 точки.

Десподов след титлата: Не съм виждал такава подкрепа