Жоазиньо и ФК Краснодар се издъниха в домакинството си на Том Томск

Тимът на бившия нападател на Левски пропиля отлична възможност да се поздрави с три точки

Бившият нападател на българския гранд Левски Жоазиньо изигра поредния си цял мач за руския ФК Краснодар в домакинството на тима на Том Томск, завършило при равенство 2:2.

Тимът на бразилеца водеше с 2:0 на почивката на мача, но допусна изравняване през вторите 45 минути.

Жоазиньо не успя да отбележи попадение за тима си в срещата, а това направиха Шипитсин и Пикушчеач в 14-ата и 30-ата минута.

През второто полувреме за Том Томск един гол върна Голушев в 56-ата, а в 61-ата гостите останаха с човек по-малко, след като Сабитов бе изгонен. Това обаче не попречи на Том Томск да достигне до точката чрез втори гол на Голушев от дузпа в 72-ата минута.

След равенството Краснодар и Жоазиньо са на 8-ото място с 11 точки. Том Томск е 10-ти с 10.

Официално: Гьозтепе и Мъри с първи летен трансфер за Суперлигата