Левски не прости на ЦСКА при дублиращите отбори (ВИДЕО)

"Сините" записаха минимален успех с 1:0

Дубълът на Левски победи вечния враг ЦСКА с минималното 1:0. Единственият гол за „сините” отбеляза Илия Димитров в 42-рата минута.

Димитров се разписа с глава, след като засече центриране на корнер. Преди това играчите на ЦСКА можеха да поведат, но на два пъти пропсунаха.

Малко преди гола на Димитров „армейците” направиха принудителна смяна, като на мястото на Асен Бойчев се появи Айкут Сунай.

През втората част Мартин Сандов можеше да направи резултата 2:0 за Левски, но удари греда.

Стартови състави:

Левски: Николай Кръстев, Николай Николаев, Деян Иванов, Даниел Андреев, Димитър Буров, Мартин Сандов, Стефан Аличков, Никола Георгиев, Сами Ахмед, Илия Димитров, Александър Димитров.

ЦСКА: Николай Петров, Асен Бойчев, Божидар Чорбаджийски, Кристиян Кръстанов, Антонио Тилев, Юлиян Чанев, Иво Димитров, Мартин Нинов, Сава Савов, Александър Аспарухов, Николай Тодоров.