ЦСКА (Москва) спря черната серия с победа над Торпедо (ВИДЕО)

Георги Миланов игра до последните секунди при успеха с 2:0

Георги Миланов изигра почти цял мач при успеха на ЦСКА (Москва) с 2:0 като гост на Торпедо (Москва) в столичното дерби от 25-ия кръг на руската Премиер лига. Миланов започна като титуляр и бе сменен чак в добавеното време в края за бавене на време. ЦСКА спря черната серия от 4 мача без успех.

На стадион „Сатурн” настоящите шампиони стигнаха до трите точки с два гола през втората част.

Карлос Страндберг откри резултата в 50-ата минута след пас на Натхо, а в 69-ата Еременко чукна с глава за Натхо, който само бе изгледан от двама съперници как пробива през центъра и необезпокояван с нисък удар направи 2:0.

ЦСКА е трети с 47 точки, втори е Краснодар с 48 и мач по-малко, лидерът Зенит също е с мач по-малко и 56 точки. Торпедо има равни точки с последния Амкар (по 20) и тези два тима отчаяно опитват да избегнат изпадането.

Второто място е много важно за ЦСКА, защото праща в квалифиакциите за Шампионска лига, докато третото дава билет за Лига Европа.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)