Стефан Генов доволен от играта на "моряците" през първото полувреме

Треньорът на варненци смята, че момчетата му са допуснали случаен гол в края при загубата с 0:1 от Славия

Старши треньорът на Черно море Стефан Генов сподели, че е доволен от играта на тима през първото полувреме в днешната приятелска среща срещу Славия, която беше част от 4-странния приятелски турнир на комплекс „Пири” до курорта Банско.

Още преди двубоя специалистът заяви, че за него е по-важно възпитаниците му да покажат добра игра, а резултатът остава на заден план, защото залогът не е голям и сега е времемто, когато „моряците” могат да си позволят някои експерименти.

Независимо от резултата съм доволен от показаното през първото полувреме, през което надиграхме съперника по всички показатели. Тогава направихме няколко добри комбинации и пропуснахме 3-4 чисти положения. След направените смени темпото на игра спадна и получихме случаен гол.”, коментира Генов пред клубния сайт на варненци. Това бе 7-ма контрола за Черно море и последен мач за тима в надпреварата с техните колеги от Банско, Славия и Локомотив Пловдив.