Локо (Мз) и Монтана завършиха наравно в контрола

Гостите пропуснаха да стигнат до пълен успех

Монтана завърши наравно 1:1 като гост на Локомотив (Мездра) в контролна среща, която треньорите на двата отбора договориха в паузата на първенството.

Матей Поплатник изведе монтанци напред в резултата в 14-та мин. Словенският нападател на гостите завърши с неспасяем удар във вратата атака тръгнала от Здравко Лазаров и продължена от Алби Дости. Георги Какалов бе близо до изравняване в 36-та мин., но битата от него топка премина покрай дясната греда.

Домакините в 52-та минута чрез Иван Мишев, който първо стреля вратаря изби, след това защитник изчисти пред голлинията неговия удар, но при третия си опит Мишев успя. До края на мача вратарят на домакините спаси опасни удари на Атанас Илиев и Любомир Генчев.

Локомотив: Иван Иванов, Николай Христозов, Петър Василев, Георги Павлов, Александър Михайлов, Николай Ганчев, Денил Селимински, Иван Мишев, Кирил Георгиев, Тодор Чаворски и Георги Какалов.

Монтана: Ивайло Василев, Янко Ангелов, Христофор Хубчев, Християн Попов, Алби Дости, Йордан Георгиев, Владимир Мичев, Георги Ангелов, Любомир Генчев, Здравко Лазаров и Матей Поплатник.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...