Интер остава на върха, Юве се изложи в края (ВИДЕО)

Тимът на Манчини продължава с пълен актив, Тонев игра 19 минути

Интер запази пълния си актив и след петия кръг в Серия "А". Тимът на Роберто Манчини надигра с 1:0 Верона. За гостите 19 минути игра българският национал Александър Тонев.

Единственото попадение в мача реализира Фелипе Мело в 56-ата минута. Той не остави никакви шансове на вратаря на гостите с чудесен удар с глава след асистенция на Алекс Телес.

В 75-ата минута най-добрия шанс за Верона пропусна Греко. Малко след това и Ханданович спаси опасен удар на Силиарди. До края Интерс съумя да задържи аванса си.

В същото време подобен Ювентус пропусна по нелеп начин победата срещу Фрозиноне. Гостите стигнаха до точката с попадение в 90-ата минута при първия си точен удар във вратата.

Преди това Ювентус бе отправил общо 18 удари към вратата на съперника и задържаше топката в 70% от игровото време.

Първата част не бе добра за Ювентус, но играчите на Алегри започнаха вторите 45-и минути подобаващо. След продължителна атака Симоне Заза нанесе силен удар от границата на наказателното поле за 1:0.

След това Заза и Диаките пропуснаха да вкарат за втори път и това се оказа фатално.

В добаването време на мача Бланшар бе оставен непокрит и с глава реализира - 1:1.

С този допуснат гол Юве продължава серията си на осем мача с допуснато поне едно попадение.