Пирин (Разлог) с класика срещу Места

Две от новите попълнения се разписаха за лидера в Югозападната "В" група

Лидерът в Югозападната „В” група Пирин (Разлог) победи с класическото 3:0 11-ия в класирането Места (Хаджидимово) в контролна среща играна в Садово, предава кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Две от попаденията в мача вкараха новодошлите футболисти в отбора на Иван Стойчев.

На почивката символичните гости от Разлог се оттеглиха с преднина от един гол дело на Димитър Димитров, който пристигна в Пирин от Германея (Сапарева баня).

През второто полувреме Иван Михайлов покачи на 2:0, а привлеченият от Вихрен Георги Карамитов оформи крайното 3:0 в мача.
В събота от 13:00 часа, в Сандански, Пирин (Разлог) ще премери сили в нова контролна среща с елитния Ботев (Враца).

Етър с нов терен, финансиран от БФС чрез програма на ФИФА

Проектът бе разработен от Община Велико Търново и ОП "Спортни имоти и прояви"