Симеоне: Геният на Меси ни остави с празни ръце (видео)

Старши треньорът на Атлетико (Мадрид) - Диего Симеоне, призна след снощната домакинска загуба с 1:2 от Барселона, че геният на Лионел Меси е донесъл успеха на каталунците.

Ла Пулга изпълни фамозен пряк свободен удар в 81-ата минута, за да донесе трите точки на каталунците, които обаче все още са твърде далеч зад вечния съперник Реал (Мадрид).

"Опитахме да играем по специфичен начин, с много движение и затваряне на пространствата. През първата част ни бе по-трудно, но през втората играта стана по-отворена, можехме дори да поведем в резултата, но геният на Меси ни остави с празни ръце", каза Симеоне пред испанските медии.

Флорентино Перес: Искам 16-ата през следващия сезон!

Президентът на Реал (Мадрид) е жаден за още големи успехи

Анчелоти: Беше ни трудно, но след почивката успяхме да се вдигнем

Той бе на седмото небе след триумфа в Шампионската лига

Анчелоти записа името си със златни букви в историята на Шампионската лига (ВИДЕО)

Той се превърна в първия треньор в историята на най-престижния европейски клубен турнир, който печели трофея пет пъти.

Белингам: Дори не мога да мечтая за по-добър сезон