Иван Иванов се разписа при победата на Партизан срещу Рад Београд

Българинът Иван Иванов отбеляза едно от попаденията за Партизан (Белград) при днешната победа на отбора с 4:1 в мача срещу Рад Београд

Българинът Иван Иванов отбеляза едно от попаденията за Партизан (Белград) при днешната победа на отбора с 4:1 в мача срещу Рад Београд. Двубоят бе от 21-ия кръг на сръбското първенство, а Иванов вкара първия гол за Партизан.

Българинът бе точен за 1:0 в полза на гостите в днешния двубой още в 5-ата минута. Диара покачи на 2:0 в 12-ата, а в 32-ата Партизан вече водеше с 3:0, като автор на третия гол бе Бабович.

Рад Београд намали на 1:3 в 35-ата минута, а точен за домакините бе Малбашич. Крайното 1:4 оформи Диара в 43-ата.

Така Партизан успя да спечели трите точки и вече е с актив от 56, като продължава да е лидер. Рад Београд е 10-ти с 25 пункта.

Десподов след титлата: Не съм виждал такава подкрепа