Локо (София) влезе в Югозападната "В" група

"Железничарите" се поздравиха с успех срещу Костинброд

Локомотив (София) спечели баража за влизане в Югозападната "В" група срещу тима на Костинброд с резултат 2:0. Първият гол за символичните домакини (тъй като мачът се игра на стадион "Славия") бе дело на Костадин Велков.

Двата тима не създадоха много опасни положения през първата част, като по-интересните ситуации бяха пред вратата на костинбродци, тъй като "железничарите" задържат повече топката в свое владение.

Все пак подкрепата от трибуните за Костинброд бе сериозна и тъпаните и вувузелите успяват да вдигнат сериозен шум на стадиона. На три пъти гостите стигаха до изпълнение на корнер и това бе посрешнато с възторг от техните фенове.

Второто полувреме започна по прекрасен начин за Локо (София), които откриха резултата след само три минути игра. "Железничарите" изпълниха корнер вляво от вратата на Костинброд и на близката греда Костадин Велков засече топката, пращайки я в мрежата.

Малко след попадението, Локо нацелиха и гредата за щастие на Костинброд. Все пак червено-черните стигнаха и до второ попадение, с което подпечатаха победата си.

До края на срещата нямаше други по-сериозни положения пред нито една от двете врати и така момчетата на Тони Велков успяха да изкачат едно стъпало нагоре в родния футбол.

Другият отбор, който също се класира за "В" група, е Марек, които победиха Брацигово с 4:0 във втория бараж днес.

Митов: Характерът ни победи

Треньорът доволен след 1:1 в Дупница

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)