Разплакани играчи и срамна загуба с 1:15 в първия мач на ЦСКА 1948

Поражението дойде в мач срещу БМ Спорт при юношите старша възраст, играч на ЦСКА 1948 не издържа и сам напусна терена

Новият отбор на ЦСКА 1948 бе направен за смях от отбора на БМ Спорт с резултат 1:15 при юношите старша възраст до 19 години.

Това беше първи официален мач за някоя от формациите на новосформирания ЦСКА 1948.

БМ Спорт вкара шест гола до почивката и още девет през втората част. Почетният гол за ЦСКА 1948 бе дело на Христо Атанасов, когато вече резултатът беше 0:12.

„Армейците” излязоха буквално със сбирщина от деца, които бяха на  по-малка възраст – от набор 1999 до 2004. Част от футболистите на ЦСКА 1948 се разплакаха на терена, а един дори своеволно напусна игрището, а домакините също извадиха свое момче в знак на феърплей.