Йоргачевич: Не е решена битката, трябва да спираме първенството по средата (ВИДЕО)

Бием Лудогорец в следващите два мача, закани се сръбският вратар

Вратарят на Левски Боян Йоргачевич не смята, че битката за титлата е решена след успеха на Лудогорец с 2:1, който остави „сините” на 9 точки зад разградчани. Той се закани Левски да бие Лудогорец след разделянето на челна шестица и втора осмица.

На въпрос дали битката е решена, сръбският страж отвърна след мача: „Не, не, няма как. Трябва да спираме първенството по средата, Може и 12 точки да е, пак можеш да настигнеш. Имаме още поне два мача с Лудогорец, ще ги бием и ще стане борба”.

Като най-голяма грешка на Левски днес Йоргачевич посочи прибирането твърде дълбоко в защита през втората част.

„Така се случи днес, второто полувреме бяхме по-дефанзивни, дадохме пространство на Лудогорец да атакува дълбоко в нашата половина. Едно центриране и стана гол. Проблемът беше, че бяхме много близо до наказателното си поле.
Искахме да запазим резултата, обаче малко повече пространство дадохме на Лудогорец. Поведохме рано и това беше основният проблем - да запазим резултата”.