Монтана започна контролите с победа

Отборът на Атанас Джамбазки се наложи с 4:1 над Кариана пред 200 зрители

Отборът на Монтана започна с победа серията си от контролни срещи от зимната подготовка. На отлично почистения от сняг терен с изкуствена настилка в село Ерден монтанци се наложиха с 4:1 над есенния хит в Северозападната трета лига Кариана.

Проверката бе първа и за двата отбора и изобщо първа в България за 2017 година.

Гостите откриха резултата в 15-та мин. Тогава Атанас Илиев засече с глава центриране от корнер на Петър Атанасов и изпрати топката в мрежата. Самият Атанасов също се разписа с глава за 0:2 след аситенция на Андреас Васев в 42-та мин. Три минути след почивката вратарят Корин Брокс, който е едно от шестте нови попълнения в състава на Монтана, тръгна да лъже Ангел Русев, но опитният футболист му отне топката и наказа грешката му.

В 62-та мин. дошлият на проби в Монтана таран от Франция Бридли направи поредния си мощен пробив през центъра и подаде на друг опитващ се да се пребори за договор нападател Небойша Иванчевич, който реализира първия си гол за монтанци. Отново той оформи крайния резултат в 86-та мин., след асистенция на Сергей Георгиев, който проби по дясното крило и изведе Иванчевич на няколко метра от вратата.

Кариана – Монтана 1:4

Кариана: Петър Станев, Георги Илиев, Георги Георгиев, Ангел Цолов, Цветко Иванов, Деян Иванов, Борис Петков, Йордан Тодоров-кап., Евгени Игнатов, Георги Цеков, Цветелин Анжелов (Ивайло Сайков, Николай Николов, Николай Дичев, Ивайло Ваньов, Евгени Иванов, Ангел Русев, Борислав Боянов, Амануил Петров)

Треньор: Георги Владимиров.

Монтана: Евгени Александров, Андреас Васев, Иван Михов-кап., Блажо Игуманович, Саа,Костадин Дяков, Сергей Георгиев, Ивеля, Атанас Илиев, Петър Атанасов, Даниел Генов(Корин Брокс, Иво Малинов, Георги Коруджиев, Антони Иванов, Небойша Иванчевич, Бридли, Александър Веселинов)

Треньор: Атанас Джамбазки.

Голмайстори:0:1 Атанас Илиев (15), 0:2 Петър Атанасов (42), 1:2 Ангел Русев (48), 1:3 Небойша Иванчевич (62), 1:4 Небойша Иванчевич (86)

Главен съдия:Николай Малджански

Помощници:Николай Михайлов, Влади Вълов

Теренс изкуствена настилка в с. Ерден-200 зрители.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...