България завърши със загуба квалификацията по футзал

Албания продължава в следващия кръг

България завърши със загуба последната си среща от група D на първия квалификационен кръг за европейското първенство по футзал през 2018 г. в Словения.

Домакините на турнира отстъпиха пред Англия с 1:4 /0:1/. Англичаните откриха резултата в 16.50 минута на първата част чрез Ричърд Уорд. В началото на втората част в 22.26 отново Ричърд Уорд бе точен за 2:0. В 34.08 минута на мача Дъглас Рийд реализира трети гол за Англия. Почетният гол за България отбеляза Йосиф Шутев в 39.17 минута. Крайното 4:1 оформи Люк Балинджър в 39.33 минута. В първата среща от програмата днес тимът на Албания, който предсрочно си бе осигурил участие във втория квалификационен кръг, успя да направи обрат и да победи Малта с 3:2 /1:2/.

В крайното класиране Албания завърши първа с 3 победи и 9 точки /15:4/, следвана от Англия 6 т. /11:7/, България 3 т. /8:12/, а Малта остана последна без спечелена точка /4:15/. Във втория кръг на квалификациите Албания ще е втора група и ще играе с отборите на Босна и Херцеговина, Унгария и Азербайджан.

България U15 с реми срещу Косово (ВИДЕО)

Две дузпи и 1:1 в контрола, играна в Прищина

БФС търси усилено футболисти с български корени

До момента сме открили над 20 състезатели, обясни Лъчо Димов

Венци Стефанов: Илиан Илиев ще вдигне националите

Любо първо говори, после мисли

Женският ни национален отбор с драматична загуба от Армения (ВИДЕО)

"Лъвиците" ни допуснаха поражение с 2:3 на "Александър Шаламанов" в София

БРАВО! Девойките на България до 19 г. се класираха сред елита на Европа

Момичетата ни спечелиха безапелационно промоция за Лига А

Радойска очаква мачовете с Румъния да решат първото място

„Имам балансиран отбор“, заяви селекционерът на женския ни тим

Силвия Радойска: Владеехме инициативата

„Търсихме победата през цялото време“, доволна е треньорката на женския национален отбор