Без гол на столичното дерби Славия - Локо (Сф) в Сандански

Димитър Георгиев удари греда за "железничарите"

Славия завърши наравно 0:0 с втородивизионния Локомотив 1929 (София) в контролен мач, игран в Сандански.

Днес контролата срещу тима на Славия се изигра при отлични метеорологични условия и перфектно подготвен терен, съобщават „железничарите”.

През първото полувреме Димитър Георгиев уцели греда и не успя да открие резултата в полза на „червено-черните”.

След почивката беше отменено попадение на влезлия като резерва за "белите" Китан Василев.

През второто полувреме игра и руският десен защитник Даниел Маяков. В срещата не взе участие нападателят Наско Милев, който има проблеми с контузия.

Славия беше на тридневен лагер в Сандански, а от четвъртък отборът продължава в София подготовката си за втория полусезон от Първа лига.

Стартов състав на Славия: Георги Петков, Георги Пашов, Андреа Христов, Стефан Велков, Абуд Омар, Емил Мартинов, Янис Карабельов, Владимир Семерджиев, Божидар Васев, Ивайло Димитров, Калоян Кръстев

Последната контрола на Локо (Сф) от подготовката за пролетния полусезон е на 18 февруари, събота, когато ще бъдат представени и всички футболисти от състава на Локомотив София. Срещата е срещу тима на Сливнишки герои от 14:00 часа на официалния терен на стадион „Локомотив“.