Виляреал взе в края трите точки от „Аноета” (ВИДЕО)

Единствения гол вкара Самуел Кастиехо в четвъртата минута на добавеното време

"Виляреал" победи като гост "Реал Сосиедад" с 1:0 в среща от 23-ия кръг на испанското първенство.

Единственото попадение отбеляза Самуел Кастиехо в четвъртата минута на добавеното време на мача.

Домакините от Сан Себастиан се нуждаеха от успех, за да се доближат отново на 1 точка от четвъртия "Атлетико" Мадрид, който заема последната квота от местата даващи право на участие в Шампионската лига.

В началото на срещата футболистите на "Виляреал" започнаха плахо предвид на факта, че в четвъртък имаха тежко домакинство от турнира Лига Европа срещу "Рома".

Още в 3-ата минута Раул Навас от "Сосиедад" бе близо до откриване на резултата, но стреля над гредата.

В 14-ата минута пред Иниго Мартинес се откри страхотна възможност за гол, но отново "Виляреал" се измъкна.

Превъзходството на домакините продължи през цялото първо полувреме. Карлос Вела имаше добри шансове да даде аванс на своя тим.

След подновяването на играта отново "Реал Сосиедад" имаше предимство, но Вела и Юри Берхиче пропуснаха.

Минутите на "Виляреал" дойдоха в последната четвърт на двубоя. Адриан и резервата Сансоне не бяха концентрирани.

В последната минута от добавеното четири минутно продължение Самуел Кастиехо донесе успеха за "Виляреал" след самостоятелен пробив.

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)