Реал Сосиедад и Ейбар поделиха точките (ВИДЕО)

Мачът завърши с 4 гола и два червени картона

Отборите на Реал Сосиедад и Ейбар не се победиха и фиксираха 2:2 в баското дерби от XXV кръг на испанската Примера.

Двата тима завършиха в намалени състави. Флориан Люин от гостите получи червен картон секунди след почивката, а в 59-ата минута изгонен бе и Хуанми.

Точно той откри резултата след четвърт час игра за домакините, но Гонсало Ескаланте (‘26) изравни малко по-късно.

Реал отново дръпна напред в резултата, след като Карлос Вела вкара от дузпа в 67-ата минута за 2:1.

Домакините вече се виждаха победители в срещата, когато Педро Леон ги наказа и донесе точката на Ейбар с гол в добавеното време за 2:2.

След ремито Реал Сосиедад е пети в класирането с 45 точки, колкото има и четвъртият Атлетико Мадрид, но с мач по-малко, докато Ейбар е седми с 39 точки.

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)