ЦСКА 1948 писа петица на Орловец (Кокаляне) (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 победи Орловец (Кокаляне) с 5:0 като гост в среща от първенството на СРГ-Юг

ЦСКА 1948 победи Орловец (Кокаляне) с 5:0 като гост в среща от първенството на СРГ-Юг. Мачът бе белязан от много пропуски от страна на "червените", но въпреки това през втората част на второто полувреме те подчиниха съперника.

Два гола на Кристиян Петров и по едно попадение на Радослав Димитров, Калоян Стефанов и Марио Димитров донесоха успеха на водения от Валентин Илиев тим.

ЦСКА 1948 продължава да е убедителен лидер във временното класиране с актив от 46 точки, с 12 повече от втория Гранит (Владая).

Стартов състав: Стоян Деспотов, Илиан Генадиев, Герман Петров, Георги Младенов, Сава Савов, Атанас Кръстев, Христо Митев, Спас Спасов (Кристиян Петров), Йоан Маринов (Кирил Атанасов, Радослав Димитров), Марио Димитров, Борислав Трендафилов (Калоян Стефанов)