Созопол и Етър поделиха точките

Двете агитки демонстрираха приятелски отношения

Созопол и Етър завършиха наравно 1:1 в дербито на 28-ия кръг от първенството на Втора лига.

Мачът на „Арена Созопол” започна по мечтан сценарий за домакините, които откриха още в 4-ата минута. Кристиян Пешов беше точен след бърза атака през центъра.

Лидерът отвърна с два шанса за Стефан Неделчев, който обаче беше надигран от вратаря Мартин Теменлиев. След половин час игра Неделчев все пак вкара с глава, но от положение на засада и попадение не беше зачетено.

Четвърт час след почивката гостите все пак стигнаха до изравняване чрез резервата Джихат Кямил.

Резултатът 1:1 остана непроменен до края, въпреки че съперниците имаха по няколко добри шанса за втори гол. Пропуски за „небесносините” направиха Михаил Георгиев и Борислав Борисов, а греди за Етър удариха Иван Стоянов и Димо Атанасов.

Адмирации за двете агитки, които влязоха в дружески контакт преди дербито и го продължиха по време на мача със скандирания, пишат от Созопол.

Митов: Характерът ни победи

Треньорът доволен след 1:1 в Дупница

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)