Даниел Генов: Смяната на треньора трябваше да стане доста по-рано

Генов не коментира бъдещето си

Монтана се прости родния футболен елит и от следващия сезон ще се подвизава във Втора лига. Един от водещите играчи на тима Даниел Генов бе изключително разочарован от загубата с 1:2 от Септември.

„Изиграхме много лошо първо полувреме. До 10-ата минута падахме с 0:2. Опитахме се после да влезем в мача. Донякъде се получи. Вкарахме един гол през второто полувреме. Но някакси концентрацията ни се губеше още от първата минута.

Мачът почна доста тежко за нас. Още във втората минута ни отбелязаха гол от статично положение. Бяхме ги тренирали нещата, но… Веднага ни вкараха и втори гол. Опитахме да се върнем в мача, но не се получи.

С Локо (ГО) изиграхме много силен мач. Всички бяхме много мобилизирани. Сега не си личеше да сме агресивни, мобилизирани.
На почивката си казахме, че няма какво да губим. Това е един мач. Опитахме да се вдигнем на полувремето, треньорският щаб също. Президентът и кметът влязоха в съблекалнята. До някаква степен се получи, но…

Не ми се мисли дали оставам в Монтана. Аз имам договор до 30 юни. Много ми е тежко, защото досега не ми се е случвало. Отборът изпадна. Бяхме взети тук, за да спасим отбора. Треньорът дойде към края на сезона. Опита се да направи всичко, за да ни вдигне. С него направихме доста добри мачове. Но може би тази смяна трябваше да дойде доста по-рано, за да има по-голям резултат. Не съм аз човекът да коментира кой, кога и колко треньора е сменил. Има си ръководство. Те са си решили. Ние сме футболисти. За мен не е проблем да се адаптирам към нов треньор”, коментира Даниел Генов.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...