Септември Симитли би ЦСКА 1948 в първа лятна контрола

Валентин Илиев даде шанс на почти всички здрави футболисти и заложи на два различни състава преди и след почивката

ЦСКА 1948 загуби с 0:2 като гост на Септември (Симитли) в първата контрола на двата тима от лятната подготовка.

Наставникът на столичани Валентин Илиев даде шанс на почти всички здрави футболисти и излезе с два различни състава преди и след почивката.

Домакините пропуснаха дузпа в 26-ата минута, когато вратарят Дяков спаси удара на Гущеров. Девет минути по-късно след центриране от ъглов удар Борислав Хазуров с глава откри резултата. В 44-ата минута, отново след центриране отдясно, Гущеров от воле прокара топката през куп футболисти за 2:0.

През втората част ЦСКА 1948 пропусна няколко добри възможности, а Милен Кикарин дори нацели греда.

Стартов състав на ЦСКА 1948: 1. К. Дяков 25. Г. Петров (к) 32.Т. Стоичков 6. К. Котев 16. С. Савов 19. Д. Пидев 25. Г. Василев 31. К. Хазуров 21. М. Димитров 32. С. Спасов 22. М. Иванов;

ЦСКА 1948 второ полувреме: 66. С. Деспотов 6. К. Котев 5. Б. Ангелов 3. Д. Стоянов 22. М. Кикарин 20. Г. Младенов 4. Р. Димитров 42. Илия Джамов 7. Б. Трендафилов 18. Д. Коларов 9. Г. Божилов.

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)