Верея победи Верея 2 в контрола

Верейци вкара по два гола през двете полувремена на контролата

Верея победи Верея 2 с 4:0 в контрола, която бе играна днес на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора, съобщава клубният сайт.

Срещу втория отбор на клуба, който се подготвя за новия сезон в Югоизточната В група наставникът на Верея Илиан Илиев пусна в игра основно футболисти, които са взели по-малко участие в мачовете от първите два кръга на Първа професионална лига.

Верейци вкара по два гола през двете полувремена на проверката. През първото точни бяха Давид Гонсалес и Мехди Фенуш, а през втората част се разписаха Селим Керкар и Янислав Иванов.

Верея гостува на Етър в 3-ия кръг на Първа професионална лига. Мачът на Градския стадион в Ловеч е на 31 юли, понеделник от 20.30 часа.
ОФИЦИАЛНО: Обявиха програмата на осминафиналите за Купата и следващите кръгове в елита

Вижте и кога ще са мачовете от предстоящите 4 кръга във Втора лига

ТЕСЛА ЗА ФЕНОВЕТЕ: Пускат само 30 процента от капацитета на стадионите!

Решението е на служебния министър на Румен Радев

КУПА НА БЪЛГАРИЯ: ЦСКА стартира защитата на трофея в Бистрица или Пазарджик

Левски срещу Марек или Черноломец, Лудогорец може да гостува в Доброславци

ОФИЦИАЛНО: Обявиха кога ще теглят жребия за новия сезон

Клубовете ще получат информация за нововъведенията в Електронното първенство и наложената от ФИФА трансферна система