Карнобат с грешна стъпка у дома

Футболистите на играещия треньор Георги Калоянов загубиха с 0:3 от Левски (Карлово)

Футболистите на Карнобат допуснаха неприятна загуба с 0:3 от Левски /Карлово/, в междинен (4-ти) кръг от шампионата на Трета лига - югоизточна зона.

Късметът не бе с момчета на играещия треньор Георги Калоянов в този двубой, въпреки огромното им старание.  Карнобатлии регистрираха дузина положения пред противниковата врата, които не съумяха да превърнат в голове.

Двубоят започна злополучно за домакините, които още в 1-ата минута вече бяха догонващи в резултата. Стефан Чилингиров се измъкна от опеката на бранителите и реализира за 0:1 твърде рано.

До края на първото полувреме, въпреки опитите на Георги Калоянов, Живко Димов и компания, изравнителен гол не падна.

Второто полувреме започна със силен натиск на карнобатлии, които в по-голямата част от времето бяха в половината на гостите. Кристиян Христов, Живко Димов, Димитър Петров и Георги Калоянов пробваха по най-различен начин да реализират гол, но топката така и не влетяваше в мрежата на противника.

Вместо това, Карнобат допусна още два гола. В 83-та минута Димитър Петров си отбеляза автогол, в опит да изчисти топката, а в даденото от съдията продължение Стефан Чилингиров реализира за крайното 0:3.

Въпреки неприятното поражение, ръководители и фенове изказаха оптимистични прогнози за бъдещето на Карнобат, но признаха, че сезонът няма да е лек за отбора, а класиране в средата на таблицата би било успех.

Състави:
Карнобат: Роман Василев, Трендафил Момчилов, Милен Стоянов, Пейчо Делиминков /77 - Кристиян Христов/, Пламен Димитров, Гюнай Христемов, Живко Димов,  Димитър Иванов /57 - Йозгюр Садула/, Георги Калоянов, Яни Николов, Димитър Петров

Левски /Карлово/: Цветан Тодоров, Атанас Джаферов /29 - Пламен Христов/, Васил Василев /90 - Здравко Костадинов/, Борис Бисеров, Никола Данчев, Йордан Ковачев, Веселин Филипов, Стефан Чилингиров / 90 - Димо Георгиев/, Лъчезар Ангелов, Стефан Стойнов, Васил Стефанов

Митов: Характерът ни победи

Треньорът доволен след 1:1 в Дупница

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)