Ювентус разби Торино (ВИДЕО+КЛАСИРАНЕ)

"Бианконерите" спечелиха шести пореден успех

Ювентус разби с 4:0 Торино в 145-то Дерби дела Моле. Голове на мача от 6-ия кръг на Серия "А" отбелязаха Пауло Дибала (16, 90), Миралем Пянич (40) и Алекс Сандро (56), а гостите играха с човек по-малко от 24-ата минута на двубоя, когато бе изгонен Даниеле Базели.

Така"бианконерите" спечелиха шести пореден успех, като остават с пълен актив точки от началото на сезона. Въпреки това Старата госпожа е на второ място в класирането, тъй като Наполи, който също е без грешка в тази кампания, има по-добра голова разлика.

Дълго очакваното дерби на Торино, в което излязоха безгрешният Юве и "биковете", които записаха най-добрия старт в историята си, в ерата на трите точки, след като имаха 11 пункта преди мача, на практика не се състоя. Причината затова е ранният гол на шампионите и червеният картон на гостите още в средата на първата част, които до голяма степен предрешиха срещата.