Живко Миланов с гол преди сблъсъка с Интер

Десният защитник на Васлуй Живко Миланов отбеляза пърия си гол в Румъния за сезона, след като се разписа за класическата победа с 3:0 при гостуването над Глория Бисрица. Игралият пълни 90 минути защитник, първо получи жълт картон в 24-ата минута, а след това в 38-ата даде преднина на своя тим

Десният защитник на Васлуй Живко Миланов отбеляза пърия си гол в Румъния за сезона, след като се разписа за класическата победа с 3:0 при гостуването над Глория Бисрица. Игралият пълни 90 минути защитник, първо получи жълт картон в 24-ата минута, а след това в 38-ата даде преднина на своя тим. Той бе най-съобразителен след удар в гредата на Николае. Попадения на Николае (48) и Сбурлея (90) през втората маст оформиха крайния резултат. Успехът е втори за Васлуй след първите пет кръга, като тима има вече осем точки и изостава на две от лидерите Пандури и Стяуа, които имат мач по-малко.

Попадението е общо второ с екипа на румънците за Миланов от 99 мача, който и миналата година отбеляза един гол в 39 мача. Тогава той се разписа в двубой от евротурнирите, а днешния му гол е първи в Румъния от пристигането му през 2009 година. Юношата на Левски е твърд титуляр във Васлуй и през седмицата излиза срещу гранда от Италия Интер в мач от плейофа за влизане в Лига Европа.
Първият сблъсък е в Румъния, а седмица по-късно на “Меаца”.

В Швейцария: Сион и Георги Русев ще играят в елита (ВИДЕО)