Арсенал се изложи срещу Звезда у дома (ВИДЕО)

Кьолн надделя над БАТЕ в голов трилър

Арсенал се издъни у дома, след като не успя да победи Цървена звезда и завърши наравно 0:0 в двубой от група H на Лига Европа. Артилеристите владееха повече топката и създадоха повече възможности пред противниковата врата, но регистрираха само 2 точни удара. Цял мач за "звездашите" записа бившият страж на Лудогорец Милан Борян.

В друг мач от същата група Кьолн записа първа победа, след като надви БАТЕ Борисов с разгромното 5:2. "Козлите" поведоха в 16-та минута чрез Золер, но до края на първата част БАТЕ обърна резултата до 1:2, като точни бяха Милунович и Сигневич. Резервата Юя Осако изравни резултата в 54-та минута, а Сергу Гюраси даде аванс на Кьолн в 63-та. Отново Осако в 82-та и Милош Йоич в 90-та решиха срещата в полза на Кьолн.