Бербатов започна с 0:0 в Индия (ВИДЕО)

Българинът игра цял мач срещу шампиона

Бившият български национал Димитър Бербатов дебютира в индийската футболна Суперлига при равенството 0:0 на Керала Бластърс срещу гостуващия шампион Атлетико де Колката в среща от първия кръг на новия сезон.

Бербатов остана на терена цял мач.  Той започна като нападател през първото полувреме, но остана изолиран и рядко играеше с топката. След почивката българинът се премести в средата на терена и даде няколко добри паса на съотборниците си.

Бербатов получи шанс да стреля към вратата едва в добавеното време, когато засече с глава центриране от корнер, но изстрелът беше слаб и не затрудни вратаря на гостите Деджит Маджундер.

Мачът като цяло премина в бавно темпо и с доста грешки и от двата отбора. Чистите голови положения липсваха, макар че все пак гостите създадоха повече опасни ситуации пред вратата на Пол Рахубка, но английският страж беше стабилен. Зекиня пък удари греда за Атлетико.

За играч на мача беше избран сръбският централен защитник на домакините Неманя Лакич Пешич.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)