Какво очаквате от предстоящите два мача на България срещу Словения и Кипър?

24 декември 2017 17:50

Страхил Попов с цял мач на Бъдни вечер

Българският национал Страхил Попов бе титуляр и остана на терена до последната минута при домакинската загуба на Касъмпаша от Истанбул ББ.

Лидерите в класирането на турския футболен елит спечели с 2:1 срещата от XVII кръг.

Един Вишча откри резултата още в третата минута след пас на Марсио Мосоро, а последният оформи крайния резултат в 70-ата минута.

Малко преди почивката пък Вейсел Сари вкара за домакините, които останаха без победа от месец насам, записвайки пет загуби и реми в периода.

Касъмпаша има 19 т. и е на 5 от зоната на изпадащите, докато Истанбул ББ, който бе съперник на Лудогорец в групите на Лига Европа и остана точно зад българския шампион в потока, е лидер в Турция с 36 точки.