Ще успее ли Антони Здравков в Лудогорец?

10 февруари 2018 17:34

Дунав би дубъла на Лудогорец в спаринг със 7 гола

Лудогорец II отстъпи с 3:4 пред Дунав (Русе) в контролна среща, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Ради Здравков допуснаха гол в началото на двубоя, но в 20-ата минута успяха да възстановят равенството.

Точен бе Томас Цвятков от дузпа.

Гостите реализираха още две попадения, а "орлите" намалиха на 2:3 две минути преди да изтече редовното време на първата част, след като Бирсент Карагерен отбеляза автогол.

През второто полувреме Дунав вкара и четвърти гол, а младите таланти на Лудогорец намалиха на 3:4 чрез Мартин Милков. Малко преди попадението Денислав Александров излезе в чиста голова позиция, но заложи на силата на удара и пропусна.

"Радващо е, че създадохме много ситуации за гол, но за жалост пропуснахме голяма част от тях. Затова и резултатът е негативен за нас. Владеехме повече топката и разигравахме добре, от което сме доволни", коментира помощник-треньорът на "орлите" Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.

Срещу Дунав (Русе) Лудогорец II игра в състав: Васил Симеонов, Преслав Петров, Венцислав Керчев, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Олег Димитров, Ерол Дост, Доминик Янков, Светослав Ковачев, Томас Цвятков, Цветослав Петров (Дамян Дамянов, Андриан Димитров, Кристиян Китов, Тихомир Димитров, Иван Великов, Мартин Милков).