Кой е основен конкурент на Лудогорец за титлата?

23 март 2018 21:46 Васил Костов

Ударен дебют за Мъри начело на Казахстан (ВИДЕО)

Станимир Стоилов започна ударно като селекционер на Казахстан.

В контролна среща, воденият от българския специалист отбор победи с 3:2 като гост Унгария.

Двубоят започна вихрено за Казахстан, които поведоха още в 6-ата минута чрез Роман Муртазаев.

Само 240 секунди по-късно Бактиор Зайнудинов удвои аванса на гостите.

Унгарците успяха да върнат едно попадение в 21-ата, когато точен бе Адам Залай.

В 39-ата минута обаче, Йеркебулан Сейдахмет възстанови аванса от два гола за тима на Станимир Стоилов.

През втората част Кристиан Немет, в 68-ата минута, вкара втори гол за домакините. Това обаче бе последният гол в този мач и селекцията на Мъри се поздрави с успех.

Следващата контролна среща за Станимир Стоилов и водения от него Казахстан е домакинство на България. Проверката ще се състои на 26 март (понеделник), от 19:00 ч.

...
Изпратено от Анонимен на 24 март 2018 17:58. |
Всеки ни шляпа. Ред е на Казахстан. А иначе перукан и грозният плешияец
...
Изпратено от Анонимен на 24 март 2018 08:59. |
Ще ги отнесем като куцо пиле домат.По класния отбор сме.Нищо не зависи от Мъни Стоилов
Съжалявам Мъри, но ще съм против теб
Изпратено от Анонимен на 24 март 2018 05:21. |
Уважавам удпехите му, но не и срещу България. Дано не се налага да играем срещу него в турнирен мач. То си е чист конфликт на интереси - за него и от гледна точка на казахстанците. Все пак има много подобни случаи с други страни. 0:1 за нас :-) с три отменени гола на нашите, за несъществуващи засади :-)