Георги Миланов титуляр, но ЦСКА се прости с титлата (ВИДЕО)

"Армейците" загубиха от Динамо (Москва)

Още един от претендентите за титлата в Русия вече е аут от борбата. ЦСКА (Москва) отстъпи с 1:2 на Динамо (Москва) в столичното дерби от 25-ия кръг и остана на трето място вкласирането, но на цели 8 точки от водача Локомотив (Москва). Георги Миланов този път беше титуляр за „армейците“ и дори асистира за гола на Фьодор Чалов в 60-ата минута, но преди това Александър Ташаев се беше разписал на два пъти за Динамо.

За ЦСКА това беше втори тежък удар в рамките на няколко дни, след като загуби с 1:4 от Арсенал първия четвъртфинал в Лига Европа. В същото време победата на „ВЕБ Арена“ продължи успешната серия на динамовци. Отборът на Дмитрий Хохлов е в подем през пролетта и събра 11 точки в последните си 5 мача, които го изкачиха в средата на таблицата.

Символичните гости поведоха в 11-ата минута след хубава контраатака, започната от Константин Рауш. Той комбинира с Кирил Панченко, а след неговия пас Ташаев опъна мрежата зад Игор Акинфеев.

ЦСКА имаше няколко възможности да изравни, а в началото на второто полувреме допусна нов гол. Асистенцията беше на Евгений Луценко, който центрира, Акинфеев и Георгий Шенников не успяха да избият топката, а Ташаев необезпокояван вкара за 0:2.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)